MENÜ

İNSAN KAYNAKLARI

d.ream olarak size, kendinize özel bir kariyer yaratma imkanı sunuyor, sınırları kaldırıyoruz. Sizi kişisel bilgi birikiminize ve tecrübelerinize en uygun pozisyon ile kadromuza katıyor, mentorlarımızla yol gösteriyor, yeme-içme ve eğlence sektörünün en iyilerinden biri olmanız için her anlamda destekliyoruz.

Uluslararası Fırsatlar ve Deneyim Çeşitliliği:

Türkiye ve dünyanın farklı noktalarında hizmet veren seçkin mekanlarımızda, sektörün en profesyonel ekipleriyle birlikte çalışma fırsatı sunuyor, tek bir çatı altında, birbirinden farklı konseptleri deneyimleme şansı veriyoruz.

Sürekli Eğitim

Bünyemizde bulunan "Akademi" ile yaşam boyu eğitim prensibimizi hayata geçiriyoruz. Bu sayede kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenizde size destek oluyor, gelişim yolunuzu açıyoruz.

Keyifli Çalışma Ortamı

Farklı müzik ve lezzetlerin buluştuğu eğlenceli bir ortamda keyifle ve öğrenerek çalışma imkanı sunuyoruz.

Farklı Departmanlarda Çalışma Olanağı

Strateji, Yatırımlar, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Operasyon ve Finans adı altında yapılandırdığımız farklı departmanlarımızda çalışma imkanı bulacaksınız.
d.ream olarak adaylarımızdan; işimize olan tutkumuzu paylaşmasını, enerjisiyle ekibimizi güçlendirmesini, hijyen ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemesini, özfarkındalığının yüksek olmasını, dürüst davranmasını ve içten, açık iletişim kurabilmesini bekliyoruz.

d.ream'deki açık pozisyonları görmek için Kariyer.net sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İleride açılabilecek pozisyonlar için ise "genel başvuru" sayfasını kullanabilir Kariyer.net şifre ve parolanız ile başvuru yapabilirsiniz.
Başvurularınız için; ik@d-ream.com.tr

hr-link.net

Strateji

Yeni iş fikirlerinin geliştirilmesini, mevcut iş fikirlerinin iyileştirilmesini, iş planlarının hazırlanmasını ve alt yapıların sağlanmasını üstlenen departmanımızdır.

Yatırımlar

d.ream markaları için yeni lokasyonlar bulunmasını, bu mekanlarda iç ve dış inşaatların yapılmasını, dekorasyonlarının tamamlanmasını ve aynı zamanda yasal izinlerinin alınmasını üstlenen departmanımızdır.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynağının planlanmasını ve bütçe oluşturulmasını, işe alım sürecinin yürütülmesini, eğitim, gelişim ve kariyer planlamasını, performans yönetimini, ücretler, yan haklar ve sosyal aktivitelerin koordinasyonunu, yasal süreçler ve mevzuatların yönetilmesini üstlenen departmanımızdır.
Başvurularınız için; ik@d-ream.com.tr

Pazarlama

Portföyümüzde bulunan tüm markaların pazarlama stratejilerinin geliştirilmesini, marka iletişim planlarının hazırlanmasını ve hedef kitlelerle uyumlu şekilde gerekli mecralarda uygulanmasını, PR ve medya ilişkilerinin yönetilmesini, CRM stratejilerinin belirlenmesini, geliştirilmesini ve uygulanmasını üstlenen departmanımızdır.

Operasyon

Yeme-içme sektöründeki dinamikleri takip ederek bu sektördeki faaliyetlerin gelişmesine yönelik sistemler kurulmasını, restoran açılışlarında tüm organizasyonun yönetilmesini, salon kurulumlarının tamamlanmasını ve servise hazır hale gelmesini sağlayacak en etkin sistemin kurulmasını, restoranlarda en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sağlayarak satış performansının takip edilmesini ve satış performansının arttırılmasına yönelik stratejiler geliştirmesini üstlenen departmanımızdır.

Finans

Tüm operasyonların bütçe, muhasebe ve vergilendirme süreçlerinin yönetilmesini, banka, kasa ve nakit akışının yürütülmesini, raporlama, maliyetlendirme, finansal planlama, analiz ve kontrollerin yapılmasını, denetimlerin ve yasal süreçlerin takip edilmesini, yatırım projelerinin gerekli finansal çalışmalarının yürütülmesini üstlenen departmanımızdır.

Satış

Restoranlarımızda Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri misafirlerimizle buluştururken şehrin en prestijli adresleri arasında yer alan davet ve etkinlik mekanlarında toplantı, lansman ve konferansların yanı sıra düğün, nişan ve özel kutlamalara ev sahipliği yapıyoruz. Satış ofisimiz; restoran ve davet mekanlarımızda gerçekleşen grup ağırlamaları, toplantı ve  davetlerin yanı sıra etkinliklere özel tasarlanan catering organizasyonlarının satış ve koordinasyonunu üstlenen departmanımızdır.

Grubunuza ya da organizasyonunuza en uygun mekan seçeneklerinin belirlenmesi ve beklentileriniz doğrultusunda size özel tekliflerin hazırlanması için satış ofisimize (0212) 304 14 00 numaralı telefondan ya da satis@d-ream.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.